Dons

Arturs Šingirejs (dzimis 10. aprīlī 1984). 2003.gadā Dons ieguva savu realitātes skatuves talantu izrādi.
Viņš dzimis Brocēnos, vairākus gadus studējis Saldus mūzikas skolā, pēc tam devās pianistam. Pēc 8. klases beigām puisis nolēma kļūt par šefpavāru un iegāja inženierzinātnē, kurā tika izveidots ansamblis. Tolaik jauneklis uzzināja, ka mūzika ir viņa patiesais aicinājums, pats mācījies ģitāru un sāka dziedāt, starp citu, Artura mamma dēla Liepājas ansamblī Santa.

Pēc trīs gadu vecuma viņš dziedāja savu pirmo dziesmu, bet no piecu gadu vecuma viņš sāka mācīties mūzikas skolā. Dons nekad nav ticējis un sasniedzis vieglu mērķi; viņš ir bijis neatlaidīgs kopš viņa bērnības. Kā mūziķis Dons sāka nopietni domāt septiņpadsmit gadu vecumā, kad lielākā daļa jauniešu meklē savu dzīvesveidu. Šajā laikā Dons tikās ar dzejnieku Ojo, viņa dzeja palīdzēja Donam atklāt spēju ne tikai atskaņot dziesmas, bet arī rakstīt mūziku. Dziesmas Don tika spontāni izkliedētas skolā vai virtuvē, nakts vidū bija dažas dziesmas. Viņi tik ļoti “izgāja”, ka Donam bija jāiet un rakstīt. Pirmais un vienīgais Dana mūzikas elks ir Fredijs Merkurijs, Donas bērnībā viņš tika uzskatīts par pasaules karali, tikai Queen mūzika un tās emocionālais noskaņojums iedragāja Donas vēlmi kāpt uz skatuves un runāt sabiedrības priekšā. Kopš bērnības Don ir sapņotājs, katru gadu 31. decembrī viņš dodas Brocena mājās, jo tur notiek visas viņas vēlmes. Kā bērns, viņš bija gribējis kaut ko no Jaungada, un līdz šim visas viņa vēlmes ir kļuvušas veiksmīgas.

Dons ir atkārtoti piedalījies Eurovision Song Contest National Selection, 2010. gadā viņš ieguva 2. vietu ar dziesmu My Religion Is Freedom, 2013. gadā atkal kļuva par otro vietu ar dziesmu Last Letter.
Gaidot starptautisku karjeru ar pseidonīmu, Art Grīna mūziķis ilgu laiku palika Londonā, pēc 2013. gada atgriešanās Latvijā ar Signal albuma izdošanu. 2014. gada sākumā CD Varanasi sekoja ar pēdējo vēstuli no šī albuma, un Don kļuva par pirmo mākslinieku, kurš vienu reizi uzvarēja Musical Bank.
Latvijas mūzikas ierakstu balva Golden Microphone 2013 Dziesma Donnas Pēdējā vēstule saņēma 3 balvas nominācijās: Gada Dziesmu un Radiohead, kā arī t / p Alpha Apmeklētāju uzvaru.