TOP 10 Trakākās ballītes visā pasaule

Lielākā puse no planētas gaida jūs: jūs esat uzaicināts pievienoties pilsētas mēroga cīņā par pārtiku, pilna mēness rager, tuksneša ekstravaganza un daudz ko citu.

#1 Pilna mēneša svētki, Taizeme

Vakar nakts pirms vai pēc pilna mēnesa šajās nakts rūkās pulcējas līdz pat 30 000 cilvēku. Revelers nolaižas bāros un klubos gar pludmali, lai dejotu un baudītu dzērienus, ko pārdod spaiņos. Pludmalē ir vairākas lielas skaņas sistēmas, un dalībnieki var dzirdēt dažādus mūzikas ierakstus no R & B līdz trans un mājām. Lai gan šīs personas ir saistītas ar narkotiku lietošanu, tiek uzskatīts, ka salas iestādes attīra svinības. Taizeme ir viena no vislētākajām ceļojuma vietām , tāpēc jūs varētu arī pievienot šo savvaļas pusi savam kausu sarakstam!

#2 La Tomatina, Spānija

Augu pēdējā trešdienā tomātu sula plūst cauri Bunola ielai, jo reveleri piedalās pasaules lielākajā tomātu cīņā . Svētki sākas pilsētas laukumā, kur atrodas ziepes pārklāts milzīgs stabs un augšpusē ir šķiņķa kāja. Dalībnieki mēģina iekost stabu, lai iegūtu šķiņķi, jo tie, kas ielūkosies, izmet ūdens spaini pūlī no balkoniem, kas atrodas augšā. Kad ieroči tiek atlaisti, lai signalizētu cīņas sākumu, parādās milzīgi smagie kravas automobiļi ar tomātiem. Cilvēki paņem savu munīciju un ieliek citās citās citās vietās, kamēr pistole atkal skan, atzīmējot pasākuma beigas. Varbūt būtu vērts doties uz Spāniju – tomāti faktiski var samazināt jūsu ādas vēža risku uz pusi .

#3 Ivreas karnevāls, Itālija

Šis ikgadējais karnevāls svin pilsētas atbrīvošanu no barona, kurš viduslaiku laikos pameta pilsoņus. Kā stāsts iet, dzirnavnieka meita rosināja pilsētu sacelties un izraut baronu. Pasākums, kas norisinās nedēļā pirms Laika, varbūt vislabāk pazīstams ar tā skumjām apelsīnu kaujām. Komandas pulcējas pilsētas galvenajos laukumos, lai atkārtoti ieviestu pilsoņa sacelšanos, lobējot apelsīnus viens otram. Lai piedalītos, ikviens var pievienoties komandai, bet jūs varētu vēlēties valkāt savu lietni un Wellies. Ja jūs neplānojat izmantot savus apelsīnus apelsīnu cīņā, šeit ir vēl viens radošs veids, kā tos izmantot (protams, arī ēst).

#4 Holi, Indija

Šis pavasara svētki tiek svinēti visā valstī februāra beigās vai marta sākumā. Divu dienu notikums piemin leģendu par Prahladu, dieviešu Vishnu bhaktu, kurš izvairījās no ļaunuma Holika Dahana uguns. Revelers atzīmē notikumu, apgaismojot ugunskurus, mizinot viens otru aromatizētu pulveri un vakariņojot
mežonīgi. Bērni iekrāso krāsaino ūdeni rotaļlietu pistolēs, ko sauc par pikkari, un cenšas meklēt garāmgājējus. Holi ir pazīstams kā priecīgas svinības par labu pārvarēšanu ļaunā, un ir laiks, kad sapulcējas visu vecumu cilvēki un sociālais statuss. Bet, ja neesat pārklāts ar miljoniem dažādu krāsu, šeit ir redzams, kāda ir jūsu apģērbu krāsa par tevi .

Saturs turpinās zem reklāmas

#5 Fasnākts, Šveice

Šī ir lielākā puse Šveicē, kurā piedalās aptuveni 20 000 maskētu reveleri. Svētki sākas četras no rīta pirmdienā pēc Ash Trešdiena, kad visas pilsētas gaismas iziet, un pilsētas ar lukturīšiem parādās pulētas un džemperu grupas. Svinības turpinās visu nedēļu ar lielu dzeršanu un dziedāšanu. Dažas grupas izdara ievērojamus notikumus no iepriekšējā gada, ko sauc par Schnitzelbängg.

#6 Burning Man, Nevada

Šis draņķīgs festivāls sākās 1986.gadā ar liela mēroga zīmējumu degšanu, lai atzīmētu vasaras saulgriežus. Tā kā tas ir kļuvis par nedēļas garu ikgadēju pasākumu, kas piesaista vairāk nekā 48 000 cilvēku Black Rock desertu. Nedēļas pirms Darba dienas laikā dalībnieki izveidoja nometni tuksnesī, lai svinētu mākslu, pašizpausmi un pašpaļāvību. Katru gadu ir tēma, kuru māksliniekus mudina interpretēt ar iekārtām un izrādes. “Mutantu transportlīdzekļi”, pārveidoti automobiļi un kravas automašīnas, ir pasākuma skavas, kā arī 40 metru pēdu “Man” struktūras dedzināšana. Braucot pa šo krāšņo tuksnesī, brauciet pa ceļam!

#7 Songkran, Taizeme

Šis festivāls atzīmē taju jauno gadu, kas tiek svinēta aprīļa otrajā nedēļā. Tas ir karstākie gads Taizemē, tāpēc ir jēga, ka lielākā Songkran tradīcija ir iemest ūdeni cilvēkiem. Mērināšana tiek uzskatīta par svētību, un tā ir svēta prakse. Tradicionāli cilvēki dod svētības, uzlejot ar aromātisku ūdeni uz otras puses rokām. Bet šodien visu taju tajieši iesaistās pilnas pūšamās ūdens cīņās, lai svinētu pasākumu, izmantojot spaiņus, šļūtenes un ūdens pistoles.

#8 Bay to Breakers, Sanfrancisko

Tas ir 12 kilometru skriešanās sacīkstes un ballīte vienā pusē. Gada maijā notiek katru gadu, tā ir viena no vecākajām kāju sacīkstēm pasaulē, kurā piedalās vairāk nekā 50 000 dalībnieku. Kas padara Bay to Breakers tik jautru, ir tas, ka daudzi cilvēki darbojas dumbrās kostīmās. (Runājot par neprātīgiem kostīmiem, vai esat redzējuši šo histērijas tēva-meitas fotoattēlu ?) Ir a
kostīmu konkurss, kurā tiek piedāvātas balvas kategorijām, tostarp Most Original, Best Group un Best Musical Theme. Vairākas dzīvas joslas nodrošina dziedošu skaņu celiņu gar maršrutu.

Saturs turpinās zem reklāmas

#9 Ķeltu krāsu festivāls, Cape Breton

Deviņu dienu laikā oktobrī Cape Breton dzīvo ar ķeltu kultūru no visas pasaules. Šajā ikgadējā festivālā piedalās vairāk nekā 10 000 apmeklētāju, kuri svinētos ar mūziku, dejām un pasākumiem visā salas kopienās. Piedāvājam amatnieku darbnīcas, lekcijas par ķeltu vēsturi un kvadrātveida dejām, kā arī kopienas ēdienus, kur apmeklētāji un kopienas locekļi apvieno mājās gatavotu pārtiku. Mākslinieki pulcējas neformālas ievārījuma sesijas festivāla klubā, kas atrodas Gēles koledžā St Ann’s, kur bārs ir atvērts līdz 3:00.

#10 Glastonberijas skatuves mākslas festivāls, Anglija

Lielākais zaļo zonu mākslas festivāls pasaulē, Glastonbury notiek vairāk nekā 900 hektāru, Vale of Avalon, kur karalis Arthur ir rumored būt apglabāts. Dalībnieki nometnē uz vietas un piedalās nedēļas nogalē semināros, ballītēs, kabarē un iespaidīgā dzīvā mūzika. Iepriekšējos gados izpildītāji ir iekļāvuši U2, Paulu Simonu, Beyonce un BB Kingu, lai nosaukt dažus.