Salīdzini aizdevējus un uzzini par jaunākajiem kredītiem Latvijā

Latvijā ir vairāk nekā 60 dažādi aizdevēji, kuri piedāvā noformēt aizdevumu tieši pie viņiem. Katram no tiem ir savi kritēriji un nosacījumi pēc kuriem tie vadās, lai lemtu, vai piešķirt klientam aizdevumu vai tomēr nē. Viens no efektīvākajiem veidiem, kā iespējams uzzināt par izdevīgiem aizdevēju nosacījumiem, ir kredītu salīdzināšanas portāli, tādā veidā iespējams iegūt informāciju, kuri ir jaunākie ātrie kredīti Latvijā.

Šajā rakstā vēlamies tev sniegt nelielu ieskatu tajā, ko noteikti nepieciešams ņemt vērā, ja vēlies izvēlēties kādu no Latvijā pieejamajiem aizdevējiem.

Jaunākie ātrie kredīti – kādi ir nosacījumi?

Katrs aizdevējs ir izstrādājis savus aizdevuma sniegšanas noteikumus, tāpēc ir svarīgi saprast, kurš no piedāvājumiem ir piemērotāks tieši tev. Šeit ir daži faktori, kuriem noteikti nepieciešams pievērst uzmanību, ja vēlies izvēlēties kādu no variantiem:

  • Aizdevuma summa – katram aizdevējam šī summa svārstās, kā arī tiek ņemts vērā tas, vai cilvēks aizņemas pirmo reizi vai arī atkārtoti. Piemēram, ja tiks izvēlēts jaunākais ātrais kredīts, tad, visticamāk, aizņemšanās summa būs lielāka nekā parasti
  • Aizdevuma termiņš – šī ir vēl viena lieta, kurai noteikti jāpievērš uzmanība, jo aizdevuma atgriešanas termiņi katram aizdevējam atšķiras un ir būtiski izvēlēties tieši sev piemērotāko variantu
  • Procentu likme – katrs aizdevējs nosaka savu procentu likmi, tāpēc svarīgi izvēlēties aizdevēju, kurš piedāvā pievilcīgāku procentu likmi
  • Vecums – pārsvarā īstermiņa aizdevumi tiek piešķirti sākot no 21 gada vecuma, tomēr pastāv arī izņēmums, kad aizdevums tiek piešķirts jau no 18 gadu vecuma.

Aizdevēju vērtēšanas kritēriji

Katram aizdevējam ir izveidoti savi vērtēšanas kritēriji pēc kuriem viņi vadās, lai saprastu, vai konkrētajam cilvēkam piešķirt aizdevumu vai tomēr nē. Daži no šiem kritērijiem ir, piemēram:

  • Aizņēmēja vecums – ja esi 18 gadus vecs, bet būsi pieteicies noformēt aizdevumu pie kreditora, kurš izsniedz aizdevumus tikai no 21 gada vecuma, visticamāk, tas tev tiks atteikts
  • Ikmēneša ienākumi – vēl viena būtiska lieta ir aizņēmēja ikmēneša ienākumi. Aizdevumi būs pieejami, ja kredītņēmējam ir regulāri ikmēneša ienākumi, kas apliecina to, ka šis cilvēks būs spējīgs atdot kredītu laicīgi
  • Kredītvēsture – ja vēlies saņemt aizdevumu, tad nepieciešama pozitīva kredītvēsture, jo pretējā gadījumā lielākā daļa aizdevēju atteiks kredītu, jo nebūs garantija, ka spēsi laicīgi veikt kredīta atmaksu.

Kā salīdzināt ātros kredītus?

Mūsdienās Latvijā parādās arvien jauni aizdevēji, kuri jaunajiem klientiem piedāvā dažādus izdevīgus darījumus, tāpēc ir vērtīgi sekot līdzi šiem piedāvājumiem, lai varētu izvēlēties patiešām izdevīgu variantu, tādā veidā uzzinot, kas ir labākie ātrie kredīti.

Ir aizdevēji, kuri, piemēram, piedāvā pirmajā reizē saviem klientiem aizņemties bez papildus procentiem, kas nozīmē, ka tikpat lielu summu, cik aizņēmies, tev pēc noteiktā termiņa būs arī jāatdod atpakaļ.

Jaunākie ātrie kredīti ir lieliska iespēja kā ietaupīt, jo tādā veidā var tikt pie diezgan izdevīgiem nosacījumiem, ko aizdevēji piedāvā jaunajiem klientiem.

Latvijā ir pieejamas vairākas vietas, kurās iespējams ērti un ātri salīdzināt visus pieejamos aizdevējus, viena no šādām vietām ir, piemēram, www.comparo.lv, kur pārskatāmā veidā varēsi iegūt visu nepieciešamo informāciju par aizdevējiem Latvijā vienuviet.

Protams, vajadzētu atcerēties, ka pret aizdevuma noformēšanu nepieciešams attiekties ar lielu atbildības sajūtu, jo pretējā gadījumā vari iedzīvoties arī parādos un nokļūt parādnieku sarakstā, kas liegs nākotnē aizņemties no lielākās daļas aizdevēju Latvijā.