Iemācīties lasīt mūziku

Daudzi cilvēki uzskata, ka ir grūti iemācīties lasīt mūziku. Tā nav! Patiesībā mūzikas lasīšana nedaudz līdzinās citas valodas lasīšanas mācībām, taču daudz vieglāk nekā lielākajā daļā valodu! Patiesībā, ja jūs to lasāt, jūs varat iemācīties lasīt mūziku tikai ar nelielu piepūli.

Mācās spēlēt
Ja jūs mācāties spēlēt instrumentu, piemēram, klavieres, ģitāru, vijoli, klarneti utt., Jums jāiemācās lasīt notis, mācoties instrumentu. Uzzinot jaunas piezīmes, pārliecinieties, ka tās varat izlasīt mūzikas personālā. Šajā posmā nekad rakstiet burtu nosaukumus zem piezīmēm – tas nodarīs vairāk ļauna nekā laba un ilgtermiņā nepalīdzēs.

Ja mācāties lasīt mūziku, bet nespēlējat instrumentu, iesaku izmantot klavieru tastatūras izkārtojumu, kad mācāties piezīmes. Ir pieejamas arī vairākas USB tastatūras, kas savienojas tieši ar datoru, un, ja jums ir Mac operētājsistēma, kurā darbojas OSX un GarageBand, varat izmantot dažas no lieliskajām GarageBand programmatūras nodarbībām.

USB tastatūras, kuras iesaku, ir M-Audio Oxygen 49 daudzām skolas mūzikas nodaļām, jo ​​tai ir pilna izmēra taustiņi, labas pamatfunkcijas un to ir viegli uzstādīt gan Mac, gan PC. Ja darbvirsmas telpa ir problēma, ieteicams apskatīt M-Audio Oxygen 8. Tam ir 2 oktāvu mini taustiņi un labas kontroliera funkcijas.

Ja atceraties tālruņa numuru, varat uzzināt piezīmju secību. Konkrētā kārtība, kas jums jāapgūst, ir

E – G – B – D – F – A – C Tas ir tik vienkārši. Iegaumē burtu secību. Iespējams, vēlēsities izmantot tādu mnemonisku kā katrs labs zēns ir pelnījis jautrību un šokolādi, taču ilgtermiņā to atradīsit ātrāk, ja vienkārši iegaumēsit burtus šādā secībā.

Nesteidzieties, kad iemācāties lasīt mūziku:

Tās nav sacensības!
Veltiet laiku, lai uzzinātu informācīju. Ir svarīgi, lai jūs to pilnībā nodotu atmiņai. Pierakstiet to uz papīra, ielieciet to dokumentā un turiet to atvērtu datorā, nofotografējiet burtus un pārvērtiet tos darbvirsmas attēlā, ielieciet piezīmju lapiņas uz dienu, izrunājiet burtus sev ejot cauri savām parastajām ikdienas aktivitātēm, izlasiet tās skaļi, pārbaudiet, kā tās pierakstāt … bet iemācieties šādā secībā

E – G – B – D – F – A – C

Zināt šo kārtību ir ļoti svarīgi, ja vēlaties iemācīties veiksmīgi lasīt mūziku